KOLEJNA AKCJA NASZYCH WOLONTARIUSZY

5 kwietnia 2017 roku nasi wolontariusze z klasy I A (profil medyczno-sportowy i policyjno-strażacki) po raz kolejny pomagali w imprezie sportowej zorganizowanej przez OSiR. Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Milena Nowaszewska i Agnieszka Bocian. Tego dnia Pływalnia w Sokołowie, pod kierunkiem pana Macieja Kowalczyka przygotowała i przeprowadziła 2 etap Przedszkoliady oraz Sokołowskie Igrzyska Dzieci Szkół Podstawowych. Uczniowie otrzymali podziękowania od organizatorów za pomoc i sprawną organizację przedsięwzięcia dla najmłodszych. Trzeba przyznać, że wolontariusze stanęli na wysokości zadania, wykazując się empatią, zaangażowaniem i ogromnymi umiejętnościami sportowymi.

Galeria

Kolejna akcja naszych wolontariuszy

Wolontariusze z klas: I a i z III b po raz kolejny udowodnili, że służba drugiemu człowiekowi jest sprawą bardzo ważną w codziennym życiu szkoły. 16 marca w hali przy ZS Nr1 odbyły się igrzyska sportowe dla uczestników Domu Pomocy Społecznej w Wirowie, Środowiskowego Domu Pomocy w oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sokołowie Podlaskim. Spotkanie zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawody w różnych dyscyplinach sportowych poprowadził pan Mariusz Świerk, pomagali mu nasi wolontariusze :
z klasy Ia - Bogaj Jakub, Chendoszko Ewa, Drzewińska Marta, Hardej Bartek, Jakub Strzała, Jaworska Weronika, Kuzak Sylwia, Pingwara Magda,Piwko Weronika Sikora Angelika, Waszczuk Natalia, Zdun Mateusz
z klasy III B - Stasiuk Kinga, Teluk Klaudia
Pani dyrektor Małgorzata Baranowska i pani Urszula Lusińska - kierownik WTZ w Sokołowie Podlaskim oraz pan Krzysztof Iwański - dyrektor OSiR uhonorowali zwycięzców nagrodami. Spotkanie było dobrą okazja do wspólnej zabawy.

 

Szlacheta Paczka - Dyplom Uznania

Skan_188 [800x600].jpgSkan_186 [800x600].jpg

 

Skan_187 [800x600].jpgSkan_189 [800x600].jpg

Kolejna akcja WOLONTARIUSZY z ZS Nr1 w Sokołowie Podlaskim

IMG 1065 [1024x768]

7 lutego w hali Zespołu Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim odbyły się Szkolne Igrzyska Dzieci szkół podstawowych klas 0-III. Organizatorem tego przedsięwzięcia był OSiR w Sokołowie Podlaskim.
Inicjatorem spotkania i sędzią głównym był pan Mariusz Świerk, a w sprawnym przeprowadzeniu zawodów pomogli nasi wolontariusze – uczniowie z klas: IA, IIH i IIB - Zespołu Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim, pod opieką pani Mileny Nowaszewskiej, pani Agnieszki Bocian oraz pani Marty Stelmach. Nie zabrakło też mistrzowskiego pokazu tańca nowoczesnego naszych uczennic: Justyny Mateusiak z klasy IVE oraz Kasi Księżopolskiej i Asi Jasińskiej z klasy II B.
Do współzawodnictwa sportowego przystąpiło 10 szkół podstawowych z miasta
i powiatu. Na hali zgromadziło się ok. 160 uczestników, nad ich bezpieczeństwem czuwało ponad 20 nauczycieli i opiekunów.
Zawody podzielone zostały na 3 bloki – konkurencje bieżne, tory przeszkód i konkurencje manualne, gdzie każda ze szkół zdobywała punkty, które na koniec imprezy pozwoliły wyłonić zwycięzców.
W klasyfikacji szkół miejskich pierwsze miejsce zdobyła SP Nr 4, a w klasyfikacji szkół powiatowych SP w Sabniach.
Dyrektor ZS Nr 1 pani Małgorzata Baranowska podziękowała wszystkim uczestnikom za piękne współzawodnictwo sportowe, zwycięzcom wręczyła nagrody, a pozostałym uczestnikom dyplomy i gadżety. Sponsorem igrzysk była firma TOPAZ.

Grafika

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Dnia Pluszowego Misia i poprzez Fundację Mam Marzenie (www.mammarzenie.org) przekazali zebrane maskotki, zabawki i książki dzieciom z oddziałów onkologicznych.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do akcji!

podziekowanie [1024x768].jpg

Back to Top