SUKCES ,,SZARA BAND’’ W KONKURSIE KOLĘD

25.01.2017r. na scenie Sokołowskiego Ośrodka Kultury odbył się II Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek ,,Sokołowska Kolęda’’.
W konkursie uczestniczyło 48 podmiotów wykonawczych kultywujących zwyczaje kolędowania i tradycji Bożego Narodzenia.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych jury przyznało I miejsce grupie Szara Band z Zespołu Szkół Nr1. W zespole wystąpili: Emilia Kurełek, Natalia Kryńska, Inga Hardej, Karolina Przywóska- wocal, Norbert Bogaj- gitara, Mateusz Szadkowski- akordeon, Tomasz Sosnowski- perkusja, Bogusław Kwiatkowski- gitara basowa (opiekun zespołu).
1.02.2017r. w Galerii DOM w Sokołowskim Ośrodku Kultury zostały wręczone nagrody i pamiątkowe dyplomy. Miłą niespodzianką dla zespołu była nagroda w postaci mikrofonów.
Organizatorom dziękujemy za miłe przyjęcie, a zespołowi kolejnych sukcesów.
Do zobaczenia na koncertach.

Koło muzyczne

Galeria

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Niniejsze informacje dotyczą plików cookies i odnoszą się do strony zsnr1.edu.pl.pl, której operatorem jest firma home.pl.

Czym są pliki cookies?

To pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia końcowego (np. komputer, smartfon), z którego korzystamy przeglądając strony internetowe. W cookies znajdują się różne informacje, często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych (np. do autoryzacji, podczas logowania na konto pocztowe lub do serwisu internetowego).

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, wiele stron internetowych może działać w sposób wygodniejszy dla użytkownika.

Do czego używamy cookies?

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niezależnie pliki cookies mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

Jakich cookies używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików cookies – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki (lub innego oprogramowania korzystającego ze strony). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.

Usuwanie cookies

Bardzo często przeglądarka internetowa (lub inne oprogramowanie służące do przeglądania stron) domyślnie dopuszcza umieszczanie cookies na urządzeniu końcowym. To ustawienie może być zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Blokowanie cookies, może wpłynąć na część funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić ich prawidłowe działanie.

Back to Top