Pierwszy dzień otwarty Szarej

8dz otw [640x480].JPG

31 stycznia odbył się pierwszy dzień z cyklu „Dni Otwarte Szarej”. Odwiedzili nas gimnazjaliści z Sabni, Bielan, Grochowa i Miedznej. Gości przywitała dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego pani Małgorzata Baranowska. Pan Jacek Jackowski przedstawił ofertę edukacyjną naszej szkoły i opowiedział o kołach zainteresowań działających w ZS Nr 1. Następnie dla gości wystąpił zespół Szara Band, który wykonał dwa utwory. Po krótkiej części artystycznej gimnazjaliści zostali podzieleni na grupy i pod opieką uczniów i nauczycieli z Szarej, udali się na lekcje otwarte z logistyki, ekonomii, hotelarstwa, informatyki. Lekcji ekonomii towarzyszył pokaz makijażu biznesowego, którego na warsztatach uczą się ekonomiści Zespołu. Przewodnicy zapoznali swoich młodszych kolegów z bazą szkoły, odpowiadali na zadawane pytania, opowiadali o kierunkach, na których się uczą. Z podziwem oglądano pokazy gimnastyczne oraz pokazy samoobrony w wykonaniu klas mundurowych. Mamy nadzieję, że uczniów, którzy odwiedzili nas tego dnia, we wrześniu przywitamy w progach naszej szkoły.

Galeria

Back to Top