Pierwszy dzień otwarty Szarej

8dz otw [640x480].JPG

31 stycznia odbył się pierwszy dzień z cyklu „Dni Otwarte Szarej”. Odwiedzili nas gimnazjaliści z Sabni, Bielan, Grochowa i Miedznej. Gości przywitała dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego pani Małgorzata Baranowska. Pan Jacek Jackowski przedstawił ofertę edukacyjną naszej szkoły i opowiedział o kołach zainteresowań działających w ZS Nr 1. Następnie dla gości wystąpił zespół Szara Band, który wykonał dwa utwory. Po krótkiej części artystycznej gimnazjaliści zostali podzieleni na grupy i pod opieką uczniów i nauczycieli z Szarej, udali się na lekcje otwarte z logistyki, ekonomii, hotelarstwa, informatyki. Lekcji ekonomii towarzyszył pokaz makijażu biznesowego, którego na warsztatach uczą się ekonomiści Zespołu. Przewodnicy zapoznali swoich młodszych kolegów z bazą szkoły, odpowiadali na zadawane pytania, opowiadali o kierunkach, na których się uczą. Z podziwem oglądano pokazy gimnastyczne oraz pokazy samoobrony w wykonaniu klas mundurowych. Mamy nadzieję, że uczniów, którzy odwiedzili nas tego dnia, we wrześniu przywitamy w progach naszej szkoły.

Galeria

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Niniejsze informacje dotyczą plików cookies i odnoszą się do strony zsnr1.edu.pl.pl, której operatorem jest firma home.pl.

Czym są pliki cookies?

To pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia końcowego (np. komputer, smartfon), z którego korzystamy przeglądając strony internetowe. W cookies znajdują się różne informacje, często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych (np. do autoryzacji, podczas logowania na konto pocztowe lub do serwisu internetowego).

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, wiele stron internetowych może działać w sposób wygodniejszy dla użytkownika.

Do czego używamy cookies?

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niezależnie pliki cookies mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

Jakich cookies używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików cookies – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki (lub innego oprogramowania korzystającego ze strony). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.

Usuwanie cookies

Bardzo często przeglądarka internetowa (lub inne oprogramowanie służące do przeglądania stron) domyślnie dopuszcza umieszczanie cookies na urządzeniu końcowym. To ustawienie może być zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Blokowanie cookies, może wpłynąć na część funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić ich prawidłowe działanie.

Back to Top