Przedszkoliada w naszej hali sportowej

IMG 3715 [1024x768]

2 lutego 2017 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim odbyła się kolejna edycja Przedszkoliady. W zawodach wzięło udział 225 dzieci z 14 przedszkoli z terenu Powiatu Sokołowskiego. Celem imprezy jest kształtowanie sprawności fizycznej wśród dzieci, zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz integracja. Organizatorem Przedszkoliady jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim. Zabawę poprowadził pan Mariusz Świerk a uczniowie ZS Nr 1 pełnili rolę wolontariuszy, dbali o bezpieczeństwo przedszkolaków. Jako gospodarz pierwszego etapu Przedszkoliady obdarowaliśmy dzieci upominkami ufundowanymi przez pana Zbigniewa Paczóskiego Właściciela Firmy Topaz oraz pana Piotra Żebrowskiego Prezesa Powiatowego Banku Spółdzielczego w Sokołowie Podlaskim. Dyplomy i upominki wręczyli Wicestarosta pani Marta Sosnowska, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. K.K. Baczyńskiego pani Małgorzata Baranowska oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim pan Krzysztof Iwański.

Galeria

Back to Top