Przedszkoliada w naszej hali sportowej

IMG 3715 [1024x768]

2 lutego 2017 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim odbyła się kolejna edycja Przedszkoliady. W zawodach wzięło udział 225 dzieci z 14 przedszkoli z terenu Powiatu Sokołowskiego. Celem imprezy jest kształtowanie sprawności fizycznej wśród dzieci, zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz integracja. Organizatorem Przedszkoliady jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim. Zabawę poprowadził pan Mariusz Świerk a uczniowie ZS Nr 1 pełnili rolę wolontariuszy, dbali o bezpieczeństwo przedszkolaków. Jako gospodarz pierwszego etapu Przedszkoliady obdarowaliśmy dzieci upominkami ufundowanymi przez pana Zbigniewa Paczóskiego Właściciela Firmy Topaz oraz pana Piotra Żebrowskiego Prezesa Powiatowego Banku Spółdzielczego w Sokołowie Podlaskim. Dyplomy i upominki wręczyli Wicestarosta pani Marta Sosnowska, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. K.K. Baczyńskiego pani Małgorzata Baranowska oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim pan Krzysztof Iwański.

Galeria

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Niniejsze informacje dotyczą plików cookies i odnoszą się do strony zsnr1.edu.pl.pl, której operatorem jest firma home.pl.

Czym są pliki cookies?

To pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia końcowego (np. komputer, smartfon), z którego korzystamy przeglądając strony internetowe. W cookies znajdują się różne informacje, często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych (np. do autoryzacji, podczas logowania na konto pocztowe lub do serwisu internetowego).

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, wiele stron internetowych może działać w sposób wygodniejszy dla użytkownika.

Do czego używamy cookies?

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niezależnie pliki cookies mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

Jakich cookies używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików cookies – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki (lub innego oprogramowania korzystającego ze strony). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.

Usuwanie cookies

Bardzo często przeglądarka internetowa (lub inne oprogramowanie służące do przeglądania stron) domyślnie dopuszcza umieszczanie cookies na urządzeniu końcowym. To ustawienie może być zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Blokowanie cookies, może wpłynąć na część funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić ich prawidłowe działanie.

Back to Top