Wolontariusze w akcji

Dnia 2 lutego w Hali Sportowej odbyła się kolejna edycja Przedszkoliady. Organizatorem tego przedsięwzięcia był OSiR w Sokołowie Podlaskim. W turnieju wzięło udział 14 przedszkoli z terenu miasta i powiatu. Przybyłych gości powitała pani Małgorzata Baranowska – dyrektor ZS Nr 1. Następnie nasze uczennice, mistrzynie świata w tańcu nowoczesnym - Justyna Mateusiak, Kasia Księżopolska i Asia Jasińska zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Imprezę poprowadził pan Mariusz Świerk. Wolontariusze z ZS Nr1 od wielu lat pomagają w przeprowadzeniu tej zabawy sportowej dla najmłodszych. Nie mogło ich zabraknąć również w tym roku. W działalność społeczną podczas tego przedsięwzięcia zaangażowali się uczniowie z klas: I A i II H. Opiekę sprawowały panie: Milena Nowaszewska, Marta Stelmach i Agnieszka Bocian. Na koniec uczestnicy Przedszkoliady otrzymali dyplomy i upominki z rąk Wicestarosty pani Marty Sosnowskiej, Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 pani Małgorzaty Baranowskiej oraz Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim pana Krzysztofa Iwańskiego. Sponsorem przedsięwzięcia był Topaz oraz PBS w Sokołowie Podlaskim.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Niniejsze informacje dotyczą plików cookies i odnoszą się do strony zsnr1.edu.pl.pl, której operatorem jest firma home.pl.

Czym są pliki cookies?

To pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia końcowego (np. komputer, smartfon), z którego korzystamy przeglądając strony internetowe. W cookies znajdują się różne informacje, często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych (np. do autoryzacji, podczas logowania na konto pocztowe lub do serwisu internetowego).

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, wiele stron internetowych może działać w sposób wygodniejszy dla użytkownika.

Do czego używamy cookies?

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niezależnie pliki cookies mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

Jakich cookies używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików cookies – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki (lub innego oprogramowania korzystającego ze strony). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.

Usuwanie cookies

Bardzo często przeglądarka internetowa (lub inne oprogramowanie służące do przeglądania stron) domyślnie dopuszcza umieszczanie cookies na urządzeniu końcowym. To ustawienie może być zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Blokowanie cookies, może wpłynąć na część funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić ich prawidłowe działanie.

Back to Top