Wolontariusze w akcji

Dnia 2 lutego w Hali Sportowej odbyła się kolejna edycja Przedszkoliady. Organizatorem tego przedsięwzięcia był OSiR w Sokołowie Podlaskim. W turnieju wzięło udział 14 przedszkoli z terenu miasta i powiatu. Przybyłych gości powitała pani Małgorzata Baranowska – dyrektor ZS Nr 1. Następnie nasze uczennice, mistrzynie świata w tańcu nowoczesnym - Justyna Mateusiak, Kasia Księżopolska i Asia Jasińska zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Imprezę poprowadził pan Mariusz Świerk. Wolontariusze z ZS Nr1 od wielu lat pomagają w przeprowadzeniu tej zabawy sportowej dla najmłodszych. Nie mogło ich zabraknąć również w tym roku. W działalność społeczną podczas tego przedsięwzięcia zaangażowali się uczniowie z klas: I A i II H. Opiekę sprawowały panie: Milena Nowaszewska, Marta Stelmach i Agnieszka Bocian. Na koniec uczestnicy Przedszkoliady otrzymali dyplomy i upominki z rąk Wicestarosty pani Marty Sosnowskiej, Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 pani Małgorzaty Baranowskiej oraz Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim pana Krzysztofa Iwańskiego. Sponsorem przedsięwzięcia był Topaz oraz PBS w Sokołowie Podlaskim.

Back to Top