Spektakl profilaktyczny Teatru KURTYNA z Krakowa

Dnia, 06.02.2017r. dla uczniów naszej szkoły odbył się spektakl profilaktyczny Teatru KURTYNA z Krakowa. Spektakl pt. „Zamknięty rozdział” to sceniczna realizacja kilku najważniejszych zagadnień, związanych z programem profilaktyki, skierowanym do młodzieży: profilaktyka antyalkoholowa i antynarkotykowa (moment inicjacji, skutki zdrowotne, społeczne i prawne), zarządzanie i kontrola nad sferą emocjonalną, dokonywanie wyborów, samorealizacja, budowanie poczucia własnej wartości,agresja i autoagresja jako konsekwencje niezaspokojonych potrzeb. Uczniowie z zaciekawieniem oglądali spektakl mając jednocześnie okazję utożsamić się z bohaterami gdyż prezentowali oni tę samą grupę wiekową co odbiorcy.

IMG_3733 [320x200].JPGIMG_3737 [320x200].JPG

 

Back to Top