POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY Z WOJSKOWĄ KOMENDĄ UZUPEŁNIEŃ W SIEDLCACH

a03.jpg

22 listopada 2017 r. w siedzibie Zespołu Szkół Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim podpisano „Porozumienie o Współpracy” między szkołą a Wojskową Komendą Uzupełnień w Siedlcach.
Dokument podpisali: Pani Małgorzata Baranowska – Dyrektor ZS Nr 1 i ppłk Michał Oździński – Wojskowy Komendant Uzupełnień.
W uroczystej chwili podpisania aktu POROZUMIENIA uczestniczyła Pani Marta Sosnowska - Wicestarosta Sokołowski.
Dzięki podjętej współpracy uczniowie klas mundurowych będą mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką służby wojskowej podczas zajęć teoretycznych i praktycznych prowadzonych przez żołnierzy w szkole i na terenie siedleckiej Jednostki Wojskowej.
W ramach współpracy Zespołu Szkół Nr 1 i Wojskowej Komendy Uzupełnień zaplanowane zostały również wspólne przedsięwzięcia kulturalno – oświatowe i sportowo – rekreacyjne.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Niniejsze informacje dotyczą plików cookies i odnoszą się do strony zsnr1.edu.pl.pl, której operatorem jest firma home.pl.

Czym są pliki cookies?

To pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia końcowego (np. komputer, smartfon), z którego korzystamy przeglądając strony internetowe. W cookies znajdują się różne informacje, często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych (np. do autoryzacji, podczas logowania na konto pocztowe lub do serwisu internetowego).

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, wiele stron internetowych może działać w sposób wygodniejszy dla użytkownika.

Do czego używamy cookies?

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niezależnie pliki cookies mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

Jakich cookies używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików cookies – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki (lub innego oprogramowania korzystającego ze strony). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.

Usuwanie cookies

Bardzo często przeglądarka internetowa (lub inne oprogramowanie służące do przeglądania stron) domyślnie dopuszcza umieszczanie cookies na urządzeniu końcowym. To ustawienie może być zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Blokowanie cookies, może wpłynąć na część funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić ich prawidłowe działanie.

Back to Top