Uczniowie naszej szkoły odebrali Stypendia Prezesa Rady Ministrów

to_nad_artykulem [1024x768].jpg

30 listopada 2017 najzdolniejsi uczniowie z obszaru Delegatury Kuratorium Oświaty w Siedlcach odebrali stypendia Prezesa Rady Ministrów. W gronie stypendystów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Agata Krakowska – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego oraz Kacper Potocki – uczeń Technikum Nr 1.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest formą nagrody za wyniki w nauce dla młodzieży szkół, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Otrzymują je uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole i otrzymali promocję z wyróżnieniem oraz wykazali szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Nagroda przyznawana jest jednemu uczniowi danej szkoły na okres od września do czerwca.
W uroczystej gali przygotowanej w siedleckim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica wzięli udział m.in. pani Dorota Skrzypek - Mazowiecki Wicekurator Oświaty oraz pan Adam Skup – dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Siedlcach, dyrektorzy szkół, rodzice.
Agacie i Kacprowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Niniejsze informacje dotyczą plików cookies i odnoszą się do strony zsnr1.edu.pl.pl, której operatorem jest firma home.pl.

Czym są pliki cookies?

To pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia końcowego (np. komputer, smartfon), z którego korzystamy przeglądając strony internetowe. W cookies znajdują się różne informacje, często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych (np. do autoryzacji, podczas logowania na konto pocztowe lub do serwisu internetowego).

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, wiele stron internetowych może działać w sposób wygodniejszy dla użytkownika.

Do czego używamy cookies?

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niezależnie pliki cookies mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

Jakich cookies używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików cookies – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki (lub innego oprogramowania korzystającego ze strony). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.

Usuwanie cookies

Bardzo często przeglądarka internetowa (lub inne oprogramowanie służące do przeglądania stron) domyślnie dopuszcza umieszczanie cookies na urządzeniu końcowym. To ustawienie może być zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Blokowanie cookies, może wpłynąć na część funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić ich prawidłowe działanie.

Back to Top