WYNIKI ETAPU SZKOLNEGO II OLIMPIADY CYFROWEJ

Temat przewodni II Olimpiady Cyfrowej to "Kreatywne korzystanie z mediów z poszanowaniem zasad etycznych i wartości".Celem olimpiady jest kształtowanie świadomych użytkowników mediów cyfrowych, czyli takich, którzy są krytycznymi odbiorcami informacji, którzy rozumieją język mediów. W sposób przemyślany tworzą wizerunek i relacje. Przestrzegają standardów etycznych oraz dbają o swoje bezpieczeństwo w sieci. Dostrzegają i rozumieją również prawne i ekonomiczne aspekty działania mediów.Olimpiada Cyfrowa składa się z trzech etapów: testu on-line (listopad 2017 r.), mini-projektów (styczeń – luty 2018 r.) oraz zawodów finałowych (kwiecień 2018 r.).Pierwszy etap Olimpiady Cyfrowej odbył się 23 listopada. Wzięło w nim udział 2 346 uczestników z 242 szkół z całej Polski. Ze względu na dużą liczbę Uczestników i Uczestniczek oraz wysoki poziom współzawodnictwa do II etapu przyjęto 299 osób.

Oto laureaci Olimpiady Cyfrowej na etapie szkolnym:

I miejsce: Karol Deoniziak kl. IVj: 74,55 pkt
II miejsce: Przemysław Adaśko kl. IIIj: 64,1 pkt

Wyróżnienie:
Norbert Haftek kl. IIIj: 58,78 pkt
Piotr Danielak kl. Ij: 58,03 pkt

Pozostali uczestnicy:
Michał Kalinowski kl. Ij
Maciej Wrzosek kl. Ij
Patryk Ratyński kl. IVj
Kacper Pogorzelski kl. IIj
Łukasz Dmochowski kl. IIIj
Milena Bakońska kl. IVj
Kamila Świeżak kl. IVj
Damian Strzała kl. IVj
Krzysztof Smolis kl. IIj
Dariusz Kwiek kl. IVj
Mateusz Jakubik kl. IVj
Jakub Sejbuk kl. Ij
Maciej Demiańczuk kl. Ij
Patryk Chwietczuk kl. IVj
Kamil Pogorzelski kl. IIj
Artur Wycech kl. Ij
Mateusz Romańczuk kl. Ij
Piotr Nowakowski kl. Ij
Krzysztof Duch kl. IIj
Jan Abramczuk kl. IIj
Patryk Goleniak kl. IIj

Do II etapu awansowali uczniowie: Karol Deoniziak i Przemysław Adaśko.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach!

Komisja szkolna:
Katarzyna Burzyńska, Adam Elbich, Mariusz Kurowski, Krzysztof Niemirka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Niniejsze informacje dotyczą plików cookies i odnoszą się do strony zsnr1.edu.pl.pl, której operatorem jest firma home.pl.

Czym są pliki cookies?

To pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia końcowego (np. komputer, smartfon), z którego korzystamy przeglądając strony internetowe. W cookies znajdują się różne informacje, często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych (np. do autoryzacji, podczas logowania na konto pocztowe lub do serwisu internetowego).

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, wiele stron internetowych może działać w sposób wygodniejszy dla użytkownika.

Do czego używamy cookies?

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niezależnie pliki cookies mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

Jakich cookies używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików cookies – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki (lub innego oprogramowania korzystającego ze strony). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.

Usuwanie cookies

Bardzo często przeglądarka internetowa (lub inne oprogramowanie służące do przeglądania stron) domyślnie dopuszcza umieszczanie cookies na urządzeniu końcowym. To ustawienie może być zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Blokowanie cookies, może wpłynąć na część funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić ich prawidłowe działanie.

Back to Top