Spotkanie z kosmetologiem

20180405_131124 [1024x768].jpg

Klasa III H w dniu 5 kwietnia z zainteresowaniem uczestniczyła w spotkaniu z dyplomowanym kosmetologiem - panią Martyną Lewczuk-Sójką. Zajęcia zostały zorganizowane w ramach innowacji asystencko-sekretarskiej, którą objęte są klasy o profilu ekonomicznym. Młodzież miała możliwość wysłuchania wykładu na temat zdrowego stylu życia, metod oraz sposobów dbania o zdrowy wygląd cery. Poruszone zostały również kwestie dotyczące problemów z cerą w wieku młodzieńczym oraz domowej pielęgnacji skóry. Pani kosmetolog szczegółowo wyjaśniła na czym polega higiena życia i odżywiania, zwróciła też uwagę na najczęstsze błędy w codziennej pielęgnacji oraz zasady prawidłowego wykonania makijażu dziennego do szkoły. Wszyscy uczestnicy mieli możliwość skorzystania z zabiegu złuszczającego na dłonie przy pomocy peelingu enzymatycznego oraz zostali zaproszeni do Gabinetu Kosmetologii Stosowanej na indywidualne konsultacje.
Zachęcamy wszystkich do chodzenia na zabiegi kosmetyczne, ponieważ warto dobrze zadbać o skórę. W przypadku poważniejszych problemów z cerą wskazana jest także konsultacja z lekarzem dermatologiem. Nie zapominajmy jednak o codziennej pielęgnacji domowej, która jest kluczem do zachowania zdrowej i pięknej skóry.

Galeria

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Niniejsze informacje dotyczą plików cookies i odnoszą się do strony zsnr1.edu.pl.pl, której operatorem jest firma home.pl.

Czym są pliki cookies?

To pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia końcowego (np. komputer, smartfon), z którego korzystamy przeglądając strony internetowe. W cookies znajdują się różne informacje, często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych (np. do autoryzacji, podczas logowania na konto pocztowe lub do serwisu internetowego).

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, wiele stron internetowych może działać w sposób wygodniejszy dla użytkownika.

Do czego używamy cookies?

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niezależnie pliki cookies mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

Jakich cookies używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików cookies – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki (lub innego oprogramowania korzystającego ze strony). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.

Usuwanie cookies

Bardzo często przeglądarka internetowa (lub inne oprogramowanie służące do przeglądania stron) domyślnie dopuszcza umieszczanie cookies na urządzeniu końcowym. To ustawienie może być zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Blokowanie cookies, może wpłynąć na część funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić ich prawidłowe działanie.

Back to Top