KONKURS CZYTELNICZY ,,BLIŻEJ KSIĄŻKI"

ksiazka.jpg

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie, promującym czytelnictwo. Wszystkich zainteresowanych prosimy
o zgłaszanie się do biblioteki szkolnej.

ZASADY KONKURSU:
1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego
w Sokołowie Podlaskim.
2. Chęć uczestnictwa zgłasza się w bibliotece szkolnej.
3. Czas trwania konkursu: 09 kwiecień – 26 kwiecień 2017 r.

PRZEBIEG KONKURSU:
1. W każdy poniedziałek i czwartek w bibliotece szkolnej oraz na stronie internetowej szkoły (Biblioteka/aktualności) zamieszczane będą zadania konkursowe tematycznie związane
z literaturą i kulturą czytelniczą.
2. Zadania będą odpowiednio punktowane.
3. Wykonane polecenia uczniowie składają w formie pisemnej w bibliotece szkolnej
w wyznaczonym terminie.
4. Za poprawne odpowiedzi na zadania uczestnicy systematycznie zdobywają punkty.
5. Podsumowanie konkursu, rozstrzygnięcie i wręczenie nagród - pod koniec kwietnia 2017 r. (w ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich).

Pierwsze zadanie konkursowe już 09 kwietnia!

Zobacz pierwszy zestaw pytań!!!
Zobacz drugi zestaw pytań!!!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Niniejsze informacje dotyczą plików cookies i odnoszą się do strony zsnr1.edu.pl.pl, której operatorem jest firma home.pl.

Czym są pliki cookies?

To pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia końcowego (np. komputer, smartfon), z którego korzystamy przeglądając strony internetowe. W cookies znajdują się różne informacje, często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych (np. do autoryzacji, podczas logowania na konto pocztowe lub do serwisu internetowego).

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, wiele stron internetowych może działać w sposób wygodniejszy dla użytkownika.

Do czego używamy cookies?

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niezależnie pliki cookies mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

Jakich cookies używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików cookies – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki (lub innego oprogramowania korzystającego ze strony). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.

Usuwanie cookies

Bardzo często przeglądarka internetowa (lub inne oprogramowanie służące do przeglądania stron) domyślnie dopuszcza umieszczanie cookies na urządzeniu końcowym. To ustawienie może być zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Blokowanie cookies, może wpłynąć na część funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić ich prawidłowe działanie.

Back to Top