Dzień Otwarty Szkoły Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego

 

  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1

K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim

serdecznie zapraszają uczniów klas trzecich Gimnazjów

na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 23 kwietnia 2018 r. od godz. 09:00 do 12:00

Zapraszamy młodzież indywidualnie, grupy z opiekunem, a także Rodziców.

Harmonogram dnia otwartego:

  • powitanie gości przez dyrekcję szkoły,
  • zapoznanie z ofertą edukacyjną szkoły na rok szkolny 2018/2019,
  • prezentacja osiągnięć uczniów naszej szkoły,
  • prezentacje multimedialne,
  • pokazy musztry, samoobrony i strzelectwa sportowego,
  • pokazy ratownictwa medycznego i służby pożarniczej,
  • lekcje otwarte połączone ze zwiedzaniem zaplecza dydaktycznego szkoły.

Z wyrazami szacunku
Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie
ZS Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Niniejsze informacje dotyczą plików cookies i odnoszą się do strony zsnr1.edu.pl.pl, której operatorem jest firma home.pl.

Czym są pliki cookies?

To pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia końcowego (np. komputer, smartfon), z którego korzystamy przeglądając strony internetowe. W cookies znajdują się różne informacje, często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych (np. do autoryzacji, podczas logowania na konto pocztowe lub do serwisu internetowego).

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, wiele stron internetowych może działać w sposób wygodniejszy dla użytkownika.

Do czego używamy cookies?

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niezależnie pliki cookies mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

Jakich cookies używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików cookies – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki (lub innego oprogramowania korzystającego ze strony). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.

Usuwanie cookies

Bardzo często przeglądarka internetowa (lub inne oprogramowanie służące do przeglądania stron) domyślnie dopuszcza umieszczanie cookies na urządzeniu końcowym. To ustawienie może być zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Blokowanie cookies, może wpłynąć na część funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić ich prawidłowe działanie.

Back to Top