Kadra szkoły

DYREKCJA

Małgorzata Baranowska - dyrektor
Jolanta Cudziło-Abramczuk - wicedyrektor
Marek Lewoniec - wicedyrektor
Aneta Rosochacka - kierownik praktycznej nauki zawodu

Nauczyciele Zespołu Szkół zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin:

Nauczyciele ZS Nr 1
L.p. Imię i nazwisko Przedmiot
1 P. Adamczuk  wych. fiz.
2 A. Bocian  j. rosyjski
3 M. Bogaj  EDB, przedmioty zawodowe mechaniczne
4 M. Borysiak- Wojewódzka j. angielski
5 A. Brzezik  historia
6 K. Burzyńska informatyka
7 J. Burzyński informatyka
8 H. Chojecka  matematyka
9 R. Chomiuk biblioteka
10 J. Cudziło-Abramczuk  fizyka, chemia
11 A. Czarnocka  j. angielski
12 A.  Czerkas  j. rosyjski
13 J. Demianiuk wych. internatu
14 W. Deoniziak  przedsiębiorczość, WOS
15 E. Dobrzycka  pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie, wych. fiz.
16 A. Elbich  informatyka
17 M. Filip biblioteka
18 M. Filipiak wych. świetlicy 
19 E. Gdula biologia,przedmioty zawodowe hotelarskie, biblioteka
20 K. Gierzyńska j. rosyjski
21 I. Góralczyk  geografia, WOS, przedsiębiorczość
22 M. Jackowska  matematyka
23 J. Jackowski  wych. fiz.
24 I. Jakubowska  j. niemiecki
j. angielski
25 A. Jankowska przedmioty zawodowe hotelarskie, biologia, chemia
26 D. Kalinowska  matematyka
27 M. Kurowski informatyka
28 B. Kwiatkowski  wiedza o kulturze, wych. fiz.
29 M. Lewoniec  przedmioty zawodowe mechaniczne
30 M. Linczewska j. angielski
31 J. Maćkowiak  j. rosyjski
j. angielski
32 A. Makowiecka  matematyka, przedmioty zawodowe logistyczne
33 Z. Malinowski przedmioty zawodowe mechaniczne
34 E. Markowicz- Wcisłak wych. fiz.
35 R. Mielniczuk  wych. fiz.
36 U. Mielniczuk  j.rosyjski
37 K. Mrawiec przedmioty zawodowe mechaniczne
38 B Niegowska  chemia, fizyka, matematyka
39 K. Niemirka informatyka
40 M. Nowaszewska  j. polski
41 A. Pachołowska  j. polski, historia i społeczeństwo
42 B. Pękała  informatyka
43 I. Piętka  geografia. historia
44 J. Podgórska przedmioty zawodowe logistyczne
45 M. Przyborowska biologia, przedmioty zawodowe hotelarskie
46 A. Raszuk doradca zawodowy/   j. polski
47 K. Romańczuk j. polski
48 R. Romańczuk j. polski, historia
49 A. Rosochacka przedmioty zawodowe ekonomiczne
50 I. Rudaś  j. niemiecki, przedmioty zawodowe hotelarskie
51 W. Rymuza  wych. internatu
52 M. Sawicka  wych. fiz.
53 M. Siekierka  przedmioty zawodowe hotelarskie
54 M. Stelmach przedmioty zawodowe logistyczne
55 J. Strąk  przedmioty zawodowe mechaniczne
56 A. Świstek informatyka
57 D. Toczyska- Maciejec wych. internatu
58 L. Usow  j. rosyjski
59 R. Uszyński przedmioty zawodowe mechaniczne
60 M. Wieczorek  chemia, matematyka
61 P. Wierzbicka-Kucharek psycholog
62 M. Winczaruk  j. angielski
63 U. Bielewicz wychowawca internatu
64 P. Trendziuk wychowawca internatu
65 J. Zadrożna wychowawca internatu

Nauczyciele Zespołu Szkół zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin:

1. R. Golatowski służba straży pożarnej
2. B. Iwanowski przedmioty zawodowe mechaniczne
5. T. Maksimiak służba wojskowa
6. I. Malinowska przedmioty zawodowe ekonomiczne
7. G. Mirkiewicz elementy florystyki w aranżacji wnętrz
8. J. Odziemczyk historia
9. H. Sarniak  przedmioty zawodowe ekonomiczne
10. S. Skrzeszewska j. angielski
11. K. Stasiuk służba policyjna
12. ks. A. Pańczuk religia
13. ks. P. Koc religia
14. ks. G. Wierzbicki religia
15. A. Wyszomierska język polski
16. ks. T. Żukowski religia
17. A. Pijorek informatyczne
18. K. Domański Informatyczne
19. Z. Sowiński wychowanie fizyczne
20.. E. Dąbrowska  przedmioty zawodowe ekonomiczne

Pracownicy administracji Zespołu Szkół Nr 1:

1. G. Danilczuk - starszy księgowy

2. M. Demianiuk - starszy referent

4. K. Gawrońska - sekretarz szkoły

5. M. Jawtoszuk - główny księgowy

6. A. Rosocha - starszy referent

7. I. Rosochacka - referent, pomoc nauczyciela

8. B. Nermer - samodzielny referent

9. M. Złotkowski - kierownik gospodarczy

10. B. Gierzyńska - kierownik obiektów sportowych

Back to Top